Ростери

У вартість кожного ростера включено:
Проектування
Розробка проекту димоходу і газобалонного обладнання з подальшим підключенням
Послуги
Доставка, підключення та перший запуск ростера
Навчання
Навчання Вашого персоналу обсмаженню кави
Підтримка 24/7
24-годинна технічна підтримка
Сервіс, гарантія
1 рік безкоштовного сервісу і 2 роки гарантії
Лізинг
Лізингові програми і кредитування від нашого партнера ПриватБанк
Підключення
Підключення Artisan і Cropster

Ростери

Ростер - це професійне обладнання для обсмажування зелених кавових зерен до традиційного коричневого кольору. Кава в ньому обсмажується контактно-конвенційним методом.

Добре зарекомендували себе ростери Has Garanti. Вони оснащені системою з трьома або чотирма потужними моторами. А моделі з завантаженням від 30 кг мають комплектацію з п'яти моторів, що підвищує продуктивність прожарювання. При складанні ростерів цього бренду використовуються редуктори і мотори італійського виробництва, вони практично безшумні, мають відмінну продуктивність і енергоефективність.

Ростери Has Garanti можуть працювати на двох типах палива, оскільки обладнані і газової, і електричної системами обсмажування. А безпеку і надійність цих систем гарантує СЄ сертифікат. У моделях цього бренду температуру можна виміряти цифровим способом всередині барабана, визначивши таким чином температуру кавових зерен. Барабани виготовлені з легованої сталі з невеликою домішкою вуглецю, завдяки чому забезпечується висока теплоізоляція і правильний розподіл тепла.

Компанія ProCoffee пропонує вам купити якісні ростери Has Garanti, які будуть надійною опорою вашого бізнесу і забезпечать заклад відмінним свіжообсмаженої кави. На сайті procoffee.com.ua представлений широкий модельний ряд ростерів для різних потреб.
професійний ростер has garanti